Megoldásra vár

Elhagyott romos Ducato az Árpád üzletháznál

Már a streetviewon is látható rossz állapotú Fiat rontja az utcaképet Árpád üzletház melletti parkolóban.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 32

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, a szükséges intézkedéseket megtesszük!
    Tisztelettel
    Önkormányzati Rendészet
  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, a szükséges intézkedéseket megtesszük!
    Tisztelettel
    Önkormányzati Rendészet
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére