Megoldásra vár

Elhagyott Citroen

Hivatalból kivonták a forgalomból, műszakija tavaly lejárt, biztosítása sincs. Jó ideje mozdulatlan.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 27

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt elhagyott au
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Citroen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére