Megoldott

Elhagyott autó

VII kerület Damjanich utca 54 előtt áll egy rendszám nélküli elhagyott auto (bordó Seat)
Kérnénk elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 54

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2020-04-04 Budapest, VII. ker. Damjanich u. 54. Üzemképtelen gépjármű (hatósági jelzéssel nem rendelkező gépjármű) jogszabálysértő módon van közterületen tárolva. Budapest, X. ker. Kozma u....
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott szgk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére