Válaszra vár

Út menti fás részen szemét

Sokáig tisztán volt de valakik kedvet kaptak szemetet lerakni erre a helyre. Úgy látszik ezt évente 1x 2x meg kell csinálni, hogy ne halmozódjon. Kérem szépet a kerületet, hogy ezt tegyük rendbe, ne legyen szeméttel teli a fás rész. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó út 163

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére