Megoldott

Kőtömbök és hulladék.

FRISSÍTÉS 2020.03.31.
A kőtömb és hulladék átkerült a Pillangó park zöldterületére!
Kérem a Zuglói Zrt. felé elküldeni a problémát, hogy az elszállításról intézkedni tudjanak%
Köszönöm!

----------
Tisztelt Illetékesek!

Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről,
(Az épület mellől)
a kőtömbök és hulladék elszállítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 2

Hozzászólások

  • XIV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyvivő Asszony!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    hatósági ügyintéző

    Általános Ha...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A területről a jelzett hulladékot elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről, (Az épület mellől) a kőtömbök és hulladék elszállítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.31. A kőtömb és hulladék átkerült a Pillangó park zöldterületére! Kérem a Zuglói Zrt. felé elküldeni a problémát, hogy az elszállításról intézkedni tudjanak% Köszönöm! ---------- Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről, (Az épület mellől) a kőtömbök és hulladék elszállítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért! Köszönöm szépen!"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A kőtömb és hulladék átkerült,
    a Pillangó park zöldterületére!
    Kérem a Zuglói Zrt. felé elküldeni a problémát, hogy az elszállításról intézkedni tudjanak%
    Köszönöm!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület a Pillangó park szomszédságában található, kérdezném...hogy ez az betonperem amin a hulladék van az magánterület?
    mert ez lassítaná az elszállítást?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 62357. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett hulladék a rendelkezésünkre álló adatok alapján a Pillangó utca 2.
    (helyrajzi szám: 31989/1
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vasárnap van sietünk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére