Megoldott

Méretes kátyú a bicikliúton

A Bocskai utcában a szegélynél széttöredezett a bicikliút, méretes kátyút okozva.
Esők után általában pocsolya alakul ki benne, ami elrejti a kátyút és belehajtva defektet okozhat a kerékpárnak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Temesvári u. 12a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. köszönjük!
  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat a késői visszajelzésért. Sajnos még mindig nem oldódott meg a dolog, sőt azóta még rosszabb lett a helyzet :(
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szatmáry László visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésbe szerepelő kátyút a soron következő megrendelésünkbe beletesszük.
    Köszönjük a bejelentését.

    Tisztelettel:

    Mészáros László
    mb. osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, April 20, 2020 12:51 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Corvin utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozgonyi Anna
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére