Megoldásra vár

Leszakadt kuka

Kérem a kukát javítsák meg. köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő. hu!

    A szemetes javítására vonatkozóan az intézkedéseket meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Behorpadt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére