Válaszra vár

Szemét, fenyőfa

Kérem szállítsák el a szemetet és a fenyőfákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 14

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt szemét és f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Behorpadt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére