Megoldatlan

Tábla takarja ki keresztező forgalmat

A Naplás úton a Naplás-tótól a Szilas patak felé a Simongát utca kereszteződésében a jobbról érkező járműveket kitakarja az "Isten hozta a XVI. kerületben, Cinkotán" tábla, csak az úttesthez veszélyesen közel állva, vagy a tábla alá behajolva lehet csak látni.
Kérném a tábla magasabbra, vagy távolabb helyezését.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Simongát u.

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Varga Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére