Válaszra vár

Fekália az ajtóban

Erzsébet körút 18 szám alatti nem kiadott üzlethelyiség ajtajában hetek óta fekália és szemét díszeleg.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 18

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére