Megoldott

Szemét + bokor

Több mint egy hete a képen látható zsák szemét es kiszáradt bokor van a Bethlen Gábor utca es a Peterdy utca sarkán.

Illetve egy zsák szemét található a Bethlen Gábor urca 39 előtt is.
Kérnék elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, koszi!
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00062133

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00062133 azonosítószámú, Budapest Bethlen Gábor u. 39.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    zsákot elvitték, a bokor még itt maradt...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére