Megoldott

Csepeli gyorsforgalmi út melletti rézsün szeméthegyek

FRISSÍTÉS 2020.03.19.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását rendszeresen elvégzik munkatársaink, az útmenti burkolatlan rézsű és zöldterületek megtisztítása e területek kezelőjének a feladata, ebben Társaságunk nem illetékes."

-----

FRISSÍTÉS 2020.03.16.:

A XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Weiss Manfréd út menti kerékpárút, valamint az út menti rézsű tisztántartása nem Társaságunk illetékessége."

-----

Egész éves kerékpáros munkábajáróként naponta használom a csepeli gyorsforgalmi út mellett haladó kerékpárutat. A kerékpárutat sem tisztítják sokszor, rendszeresen szemetes, üvegszilánkkal teleszórt vagy éppen egyes részein megsüllyedt és egy-egy eső után napokig nagy tócsák állnak rajta. Egyébként magát a bicikliutat egy évben 1-2szer láttam már, hogy takarították, nem úgy, mint az út melletti rézsüt, aminek kb. 2-3 km hosszú részét sajnos soha. Teli van szeméttel, nejlonzacskókkal stb.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00062012 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 19356 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020. 03. 19. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását rendszeresen elvégzik munkatársaink, az útmenti burkolatlan rézsű és zöldterületek megtisztítása e területek kezelőjének a feladata, ebben Társaságunk nem illetékes. ------------ Egész éves kerékpáros munkábajárókén...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "csepeli gyorsforgalmi út melletti rézsün szeméthegyek"-ról "Csepeli gyorsforgalmi út melletti rézsün szeméthegyek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1105/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy korábbi válaszunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Egész éves kerékpáros munkábajáróként naponta használom a csepeli gyorsforgalmi út mellett haladó kerékpárutat. A kerékpárutat sem tisztítják sokszor, rendszeresen szemetes, üvegszilánkkal teleszórt vagy éppen egyes részein megsüllyedt és egy-egy eső után napokig nagy tócsák állnak rajta. Egyébként magát a bici...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Varga Adam hozzászólt a bejelentéshez.

    tehát nincs gazdája a szakasznak .... eléggé elszomorító
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását rendszeresen elvégzik munkatársaink, az útmenti burkolatlan rézsű és zöldterületek megtisztítása e területek k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, March 18, 2020 1:59 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Egész éves kerékpáros munkábajáróként naponta használom a csepeli gyorsforgalmi út mellett haladó kerékpárutat. A kerékpárutat sem tisztítják sokszor, rendszeresen szemetes, üvegszilánkkal teleszórt vagy éppen egyes részein megsüllyedt és egy-egy eső után napokig nagy tócsák állnak rajta. Egyébként magát a bici...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Weiss Manfréd út menti kerékpárút, valamint az út menti rézsű tisztántartása nem Társaságunk illetékessége.

    Üdvözlettel,

    [cid:image001.png@01D5FB6E.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi Zöldhulladék zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére