Megoldásra vár

Leesett a burkolat

Rákóczi út 34. szám előtti árkádon leesett a burkolat és a törmeléket se szedi fel senki napok óta.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 34

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Benjamin! Köszönjük, szuper vagy!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00062009

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00062009 azonosítószámú, Budapest Rákóczi út 34. szám alatti társasház árkád oszlopáról le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    *összeszedtem
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Meguntam ezt a tétlenséget ezért össze szedtem és beletettem két zsákba. Ha az illetékes keresné ott lesz.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hányinger az egész, ahogy kinéz.
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kellene egy szabályozás,hogy akár önkormányzati segítséggel de kötelező legyen az árkádokat rendben tartani. A város többi pontján is borzalmas állapotban vannak az árkádok.Például a Madách téren is e...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem leesett.....gyanítom hogy részegek leverték!!!
    Ahogy több városi példa mutatja, nagyon nehezen szállítják el ezeket a törmelékeket....
    a burkolat helyreállítása pedig a társasház feladata.
    De aho...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére