Megoldott

"Budapest vége" tábla

2014. június 10.-i jelzés, miszerint Újpesten, a Külső-Szilágyi út végén, Budapest határában hiányzik a "Budapest vége" tábla. A tábla kihelyezésre került, sajátos módon a "Pest megye" tábla oszlopára. Azóta azonban a környéken megnőtt a növényzet és a tábla mintha nem is lenne, nem látszik. Vagy a táblát kellene megfelelően elhelyezni, vagy a rendszeres növényvágásról gondoskodni!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közel másfél hónap alatt sikerült kivágni a bokrot!
    gratulálok!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Várkonyi Ágnes!
    Most mit írjak? Várják, hogy elszáradjon és lehulljon a bokor levele?
    Kettő hónapja írtam.
    Őn az előírásnak megfelelően 30 napon belül (30 nappal) válaszolt, és intézkedett. Ú...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónap kellett erre a levélre? Tudom, hogy 30 napos a határidő, de ez nem azt jelenti, hogy a 30. napon válaszolok!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6196)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük észrevételét. A IV. kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Megyeri Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére