Megoldott

Eltömődött csatorna

V. Curia utcában a térképen jelölt helyen a legutóbbi esőzésekkor állt a víz a lefolyónál, elképzelhető hogy eltömődött. (FCSM illetékes)

A probléma megoldásában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Curia u. 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Sági Katalin!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mosdó nem működik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besülyedt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. P. Mimi
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tisztítandó csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Damjanich utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére