Megoldott

Rendszám nélküli Yaris Verso

A soroksári Hősök terén elhagyatott hatósági jelzés nélküli Toyota Yaris Verso áll hetek óta. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Grassalkovich út 169

Hozzászólások

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Tamás! Régóta nem jutottam el arra, hogy meglessem.
  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Németh István visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/61817/rendszam-nelkuli-yaris-verso/hivatal

    A hivatkozott járműről tudomásunk van, az eljárás folyamatban.

    Üdvözlettel,

    dr. Gál Tamás
    Rendész...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mercedes MB100D

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mercedes 190E

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére