Megoldatlan

Zöldfelületen rendszeres parkolás a facsemeték között Aldinál (Szugló/Kövér Lajos)

Frissítés 2020.04.01.:

ALDI válasza:
"a terület nem az Aldi Magyarország hatáskörébe tartozik már, így intézkedni nem tudunk ezzel kapcsolatban"

---
Zöldfelületen rendszeres parkolás a facsemeték között Aldinál (Szugló/Kövér Lajos) sarkon. Már akkora kátyúk vannak, hogy kacsaúsztatónak is jók lennének. A frissen ültetett csemete is veszélyben van. Az ALDI áruház telke, de nem értjük, miért nem "védi" úgy, ahogy a K.L. utcai szakaszon. Sziklákkal. Kérjük a parkolás megakadályozását (fizikailag) és a zöldfelület pótlását, füvesítését. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 62

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szugló utcán az úttest és a járda közötti területen parkolással kapcsolatban az alábbi választ adjuk:
    A Szugló utca Nagy Lajos király útja – Róna utca közötti szakaszán a járda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Zugló több mellékutcájában ez az új módi. Pár évvel ezelőtt ilyenről szó sem lehetett, hogy valaki 2 fa közé felparkoljon, de ebben az engedékenység sajnos ezt a nem kívánt mellékhatást hozta. Általán...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Zöldfelületen rendszeres parkolás a facsemeték között Aldinál (Szugló/Kövér Lajos) sarkon. Már akkora kátyúk vannak, hogy kacsaúsztatónak is jók lennének. A frissen ültetett csemete is veszélyben van. Az ALDI áruház telke, de nem értjük, miért nem "védi" úgy, ahogy a K.L. utcai szakaszon. Sziklákkal. Kérjük a parkolás megakadályozását (fizikailag) és a zöldfelület pótlását, füvesítését. Köszönettel."-ról "Frissítés 2020.04.01.: ALDI válasza: "a terület nem az Aldi Magyarország hatáskörébe tartozik már, így intézkedni nem tudunk ezzel kapcsolatban" --- Zöldfelületen rendszeres parkolás a facsemeték között Aldinál (Szugló/Kövér Lajos) sarkon. Már akkora kátyúk vannak, hogy kacsaúsztatónak is jók lennének. A frissen ültetett csemete is veszélyben van. Az ALDI áruház telke, de nem értjük, miért nem "védi" úgy, ahogy a K.L. utcai szakaszon. Sziklákkal. Kérjük a parkolás megakadályozását (fizikailag) és a zöldfelület pótlását, füvesítését. Köszönettel."-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Aldi"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Az ALDI-nál minden nap azon dolgozunk, hogy vásárlóinknak a legmagasabb minőségű kiszolgálást tudjuk nyújtani, ez igaz az igényes megjelenésre is a környezetünkben.

    Az észrevé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére