Megoldott

Ez így marad?

Helyszín: Csepel, Kossuth Lajos utca (Erdősor utca - Béla utca közötti szakasz)
Probléma leírása: Úgy látszik valaki nem bírt tovább várni és felfestette a felezővonalat, ami sajnos nem lett a legszebb. (Tavaly ősszel vettem észre először a csodás művet.) Reménykedtem, hogy a felújítás kapcsán kezdenek vele valamit, de semmi sem történt.
Megoldási javaslat: Kérem, fessék fel normálisan a felezővonalat!
Google Utcakép: href="https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656" class="link--default link--info" rel="nofollow" target="_blank" https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656" rel="nofollow" target="_blank" title="title="https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656">https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656">title="https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656">https://www.google.hu/maps/@47.417962,19.063883,3a,75y,184.27h,97.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9mIak7KFbOSGzfRc2nRYNA!2e0!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaziból nem kritikus, ettől még eltalálunk egyik végéből a másikba. Beismerem, hogy vannak sokkal fontosabb burkolatfelújításra érdemes helyszínek.
  • Haris Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes újat nyitni, és abban hivatkozni erre a korábbi bejelentésre (6175)
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik nem fért bele. Lehet ezt újranyitni és rákérdezni, hogy miért maradt ki 16-ban? Vagy nyissunk újat?
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdésedre válaszolva. Így :)
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is, de dolgozhatott volna egy kicsit szebben :)
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Budapesten összességében több mint 280.000 m2 burkolati jel található, közülük évente több 10.000 m2 felújítása esedékes.
    A XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos utca (Erdősor utca–B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    A szomorú az, hogy a felfestőt valahol megértem.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Elfelejtettem idézőjelbe tenni a felújítás szót. :)
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a szakaszt nem felújították, igazán nemtudom, hogy mit is csináltak vele? Felmarták össze-vissza az aszfaltot, feltörték az alapbetont, kézi lapvibrátorral ledöngölték az amúgy már tömör homokot,...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére