Megoldott

Auchan Soroksár parkoló szemét

Anonim Járókelő

Ez sem egy hétvége alatt halmozódott fel. A napi bevételből lehet az igényes környezetre is jutna. Vevőcsalogató! Minek az ilyen helyeken bokor és sövény ha nincs aki rendszeresen gondozza?

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Bevásárló u. 2Auchan

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Lezárható.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Áruházunk és parkolónk tisztaságáért, megbízás alapján, külsős takarító
    vállalat felel. Sajnos az utóbbi időben sok, az Ön/Önökhöz hasonló p
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában minden áruház előtt mocskos, Tesco Fogarasi úton és Budaörsön, KIKA előtti parkolóban stb.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Takács Nándor
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Takács Nándor
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Soroksár Meddőhányó utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Meddőhányó utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére