Megoldott

Kátyú a Bajza utcában a Szondi utcai lámpánál

A képen remélem jól látható minden.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bajza utca–Szondi utca csomópontban lévő burkolathiba (kátyú) megszüntetése folyamatban van.
    A munkálatok befejezéséig szíves türelmét és megértését kérjük.

    Üdvözlettel:
    Sédyné...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére