Megoldott

Szabálytalan parkolás (járda)

A Múzeum kert Bródy S. utca felőli oldalában rendszeres jelenség a járdánparkolás. Kérem az illetékes szervet, hogy a megfelelő eszközökkel akadályozzák ezt, hogy a járdát az használhassa, akinek tervezték.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 8

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Ágnes!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes szerv a virágtartókat helyükre húzta, rögzítette, így a bejelentés lezárható. Köszi a segítséget!
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt JGK Zrt.!
    Köszönöm válaszukat, ami kicsit sablonosnak tűnik, ugyanis a betelefonálás nem állandó megoldás. Az említett helyszínen parkolást gátló beton virágtartó ládák vannak eltolva, így a...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvározsi Közterület-felügyelet folyamatosan intézkedik a szabálytalanul parkolókkal kapcsolatban, kérjük, hogy amennyiben valós időben tapasztalja a...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Röpke másfél hónap alatt mit sem változott a helyzet. Pedig hasonlóan a Muzikum előtti járdaszakaszhoz filléres megoldással véget vethetnének a szabálytalankodásnak.
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Röhely!!!
    Az illetékesek mundíg a legmegfelelőbb módszert találják meg, hogy elodázhassák a megoldást. Helyre állítanak, maszatolgatnak, tesze toszáskodnak, de rendes mederbe soha nem terelik a megbo...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére