Megoldott

Már nem aktuális, megtévesztő tábla

A "vasúti átjáró lezárva" kint van, pedig már tavaly év végén megnyitották az átjárót.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 196

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor kész lettek teljesen a Berlini utcával eltüntették ezt a táblát is
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában a felújítás alatt álló Berlini úton nem bringával járok, hanem autóval, ezért jobban észreveszem, hogy a kihelyezett terelő táblák sokszor félrevezetőek és nem követik a felújítás miatti va...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Szent László út 196. számnál található, kint felejtett ideiglenes jelzőtábla eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére