Megoldatlan

1 hét alatt lekopik a frissen festett zebra a rossz út és kátyúk miatt

A zebra a képen kb. 1 héttel ez előtt lett újrafestve. (Amiért nagyon hálásak a környékbeliek) Viszont sajnos már most úgy néz ki, mintha sokkal régebben ott lenne, és gyakorlatilag újra megérett a felfrissítése.
Arra tippelek, hogy az útburkolat minősége a hibás, tehát érdemes lenne előbb azt javítani.
Amikor lekopott zebrát jelentek be, az illetékestől mindig az a válasz jön, hogy rajta van a listán, de sajnos a szűkös anyagi keretek miatt, lehet hogy csak lassan kerül rá a sor. Azt gondolom, hogy ha amúgy sincs elég pénz a zebrák karbantartására, olyan helyre friss zebrát festeni, ahonnan az útfelület miatt 1 hét alatt lekopik, nem mondható a források ésszerű felhasználasanak, mondhatni pénzkidobás.
Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen munkafolyamat megszervezése nehezebb, mint én gondolom, és örülünk a frissen festett zebrának, amit köszönünk is, de amint látható hosszútávú gyakorlati haszna nincs. Szóval ez inkább csak egy jelzés, hogy érdemes ezt is figyelemben tartani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kós Károly tér 6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Bándi Gergő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, March 19, 2020 4:42 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Figyelmen kívül hagyott KRESZ-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fityegő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vonás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére