Megoldott

Gyűlik a szemét a parkban

Levágott ágak körül egyre csak gyűlik a szemét a parkban. Az ágak már nagyon régóta ott vannak, a szemét pedig egyre több

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 25-29

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.03.12. 14:45 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték a kupacot
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére