Megoldott

Kidölt tábla

Frissítés 2020.03.11.: "Tisztelt Budapest Közút Zrt! Sajnos ez a tábla még mindig fekszik.
Intézkedésüket előre is köszönöm."

---

A Budapest, XVI. ker., Újszász u. 47. sz. előtt, az óvoda/iskola előtt kidőlt egy tábla. Kérem kedves Illetékes a tábla helyrehozatalára. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 47/E

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldott.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük. Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budapest, XVI. ker., Újszász u. 47. sz. előtt, az óvoda/iskola előtt kidőlt egy tábla. Kérem kedves Illetékes a tábla helyrehozatalára. Köszönöm!"-ról "Frissítés 2020.03.11.: "Tisztelt Budapest Közút Zrt! Sajnos ez a tábla még mindig fekszik. Intézkedésüket előre is köszönöm." --- A Budapest, XVI. ker., Újsz...

  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút Zrt! Sajnos ez a tábla még mindig fekszik.
    Intézkedésüket előre is köszönöm.
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtáblák helyreállítása nyilvántartásunk szerint megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.p
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére