Megoldott

Szemeteszsákok Solymár/Föld utca

Ismeretlen elkövető 3-4 nagy zsáknyi hulladékot hagyott a Solymár / Föld utca sarkán, a bokor alatt.
Kérem, intézkedjenek a megfelelő helyre juttatásáról.

Köszönettel: Nagy Márton

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Solymár u. 74

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A zsákok eltűntek.
    Zárható, köszönöm.

    (Április óta most jártam ott először)
  • Nagy Márton visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy a hulladék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erdőben építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhasz Tamas
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Máriahegy dűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére