Megoldott

burkolat alatt hiányzó anyag

Kedves Illetékesek!

A Lövölde téri játszótéren az elefántos csúszdától nem messze van egy furcsa luk a burkolat alatt.
A burkolat rugalmas, és a gyerekeknek nagyon tetszik, hogy lehet rajta ugrálni - pedig valószínűleg azért tudják ezt megtenni, mert alatta luk van!
Kérem, nézzenek rá, mi ez, és tegyék meg, amit ilyenkor lehet!

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lövölde tér 4

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól esik, hogy mostanában válaszolnak!
    Köszönjük a figyelmességet :)
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    Sajnos ugyanez a jelenség tapasztalható a rugós játék lábánál is.
    A hiba okának feltárása és kijavítása folyamatban van, addig kérjük szíves türelmüket.

    Üdvözlettel:
    Városü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bokor metszése szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fazekas Samu
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiálló facsonk - Oktogonon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére