Megoldott

Leszakadt kuka

FRISSÍTÉS 2020.03.03.:
Én úgy látom, hogy lehetne magasabbra is helyezni a korláton. Korábban is úgy volt, hogy nem ért le az alja.

------------------------

Leszakadt a kuka a Bakancsos buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 84

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, sikerült feljebb rakni mégis.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Leszakadt a kuka a Bakancsos buszmegállóban."-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.03.: Én úgy látom, hogy lehetne magasabbra is helyezni a korláton. Korábban is úgy volt, hogy nem ért le az alja. ------------------------ Leszakadt a kuka a Bakancsos buszmegállóban."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Én úgy látom, hogy lehetne magasabbra is helyezni a korláton. Korábban is úgy volt, hogy nem ért le az alja.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a csatolt fotón látható edény nincs leszakadva, a védőkorlátra ugyanis csak ilyen alacsonyan lehetett rögzíteni. A megálló oszlopán a so...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére