Megoldott

Orion öve

Körülbelül két hónapja figyel az Orion buszmegállóban ez az autógumi.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Orion

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentést a Fővárosi Önkormányzat is továbbította felénk. A gumiabroncsot 03.20-án este elszállítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00061052 azonosítójú bejelentésüket továbbítottuk a FKF Nonprofit Zrt. felé, kérve intézkedésüket.

    Bejelentésüket köszönettel vettük é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-36923/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Bejelentésüket továbbítottam Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatala felé.

    A kialakult járványhelyzetre tekintettel, kérem türelmüket, mivel a dolgozók egészségének me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére