Válaszra vár

új vasúti gyalogos átjáró létesitése

A tündérfürt utca melletti vasúti vágányokon érdemes lenne létrehozni egy új vasúti gyalogátkelő helyet, mivel szemmel láthatóan elég sokan jelenleg ezen a helyen kelnek át, mivel lakó övezetet választ el egy sok munkahelyet adó ipari területöl. ami jelen formában elég balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungaropharma

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Türelmét és megértését köszönjük.

    Üdvöz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sule György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére