Megoldásra vár

Alig látható, kopott zebra

II. János pál pápa téren, a metrótól a Napház felé haladó zebrát eszi az idő vasfoga. Kérem fessék újra, kezd nehezen észrevehető lenni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér M

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében szereplő (VIII., Népszínház utca –Nagyfuvaros utca-II. János Pál pápa tér kereszteződésében található) kopott gyalogos-átkelőhely felújítására intézkedünk, a címe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hrvth F Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra eltűnése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Leszűkített járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére