Megoldásra vár

Kidőlt tábla

Anonim Járókelő

Az SZTK mellett a Batthyányi utcában egy pár napja kidöntöttek egy táblát, ami még ma is ott feküdt a járdán. Nem tudom, hogy esetleg eljutott-e már az illetékesekhez?!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 42

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére