Megoldásra vár

Rozsdás oszlop

Kérem bontsák el. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, I. emelet galéria

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Eötvös Loránd Tudományegyetem Kancellária
    Jogi, Humánszolgáltatási és Közbeszerzési Főigazgatóság

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00061013 (rozsdás oszlop)
    Korábbi azonos tárgyú bejelentés azonosítója
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Járókelő Egyesület!

    Az oszlopcsonk nem forgalomtechnikai szerepet tölthetett be, így annak eltávolítását nem végezhetjük el.
    Valószínűsíthetően közvilágítási vagy egyéb funkciója
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott kerékpáros pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Választási plakát a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére