Megoldásra vár

rozsdás kerítés

Tisztelt Illetékes!
A Kossuth Lajos utcában, a járda és az út között található a képen látható rozsdás elem.
Gondolom a gyalogosok védelmében készült, viszont azóta sokat változott a terület, és így önmagában nem tudom mennyi értelme van, főleg hogy a lábait már kiette a rozsda.
Kérném vagy felújítani vagy eltávolítani ha nincs rá szükség.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kossuth Lajos utca 3

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerületi önkormányzatl egyetértése mellett a korlátok eltávolítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Köszönjük bejelentését!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére