Megoldatlan

Osztott táblaismétlés

Anonim Járókelő

Frissítés - 2020.03.11.

Azt rögtön gondoltam, hogy nem tartják szükségesnek, de ez így nagyon tré. Miért nem tudják legalább az 50-est a másik alá áttenni?

-----

A Szentendrei úton a Mol töltőállomás bejáratánál kihelyezett "sebességkorlátozás" és "gyalogosátkelés" táblák a bal oldalon nem az eredetivel egy vonalban, de még csak nem is egy oszlopon vannak megismételve. Kérem, helyezzék át őket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 38

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes intézkedést nem tart indokoltnak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez rendkívül szomorú.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Továbbra is fenntartjuk véleményünket, a Szentendrei út érintett szakaszán nincs szükség újabb oszlopok elhelyezésére, ismétlőtáblák mozgatására.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szentendrei úton a Mol töltőállomás bejáratánál kihelyezett "sebességkorlátozás" és "gyalogosátkelés" táblák a bal oldalon nem az eredetivel egy vonalban, de még csak nem is egy oszlopon vannak megismételve. Kérem, helyezzék át őket!"-ról "Frissítés - 2020.03.11. Azt rögtön gondoltam, hogy nem tartják szükségesnek, de ez így nagyon tré. Miért nem tudják legalább az 50-est a másik alá áttenni? ----- A Szentendrei úton a Mol töltőállomás bejáratánál kihelyezett "sebességkorlátozás" és "gyalogosátkelés" táblák a bal oldalon nem az eredetivel egy vonalban, de még csak nem is egy oszlopon vannak megismételve. Kérem, helyezzék át őket!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt rögtön gondoltam, hogy nem tartják szükségesnek, de ez így nagyon tré. Miért nem tudják legalább az 50-est a másik alá áttenni?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szentendrei út érintett szakaszát megvizsgáltuk és nem tartjuk szükségesnek a bal oldali táblák mozgatását, új oszlop létesítését.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére