Megoldásra vár

Értelmetlen tábla

Anonim Járókelő

Az Oktogon északi szakaszának végén (bal oldalon) - ahol tábla hiányában is tilos a megállás - van egy azonnal hatályát vesztő megállni tilos tábla.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 4

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét.
    Mivel a meglévő kialakítás valóban nem egyértelmű, ezért intézkedünk a jelzőtábla áthelyezésére. A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt is matricás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mi ez a tábla?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére