Megerősítésre vár

Kidolt kozlekedesi tabla

A Nagy Lajos kiraly ut 117elott megdolt az elsobbsegadas kotelezo tabla.Kerem helyreallitani.
Koszonom

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 117

Hozzászólások

  • Krisztina Szalai visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image00
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére