Megoldott

Lekopott zebra a Kiscelli U - Bécsi út kereszteződésében

A Bécsi út hegy felőli oldalán
Lekopott a Kiscelli utcán átvezető zebra.
Kérem intézkedjenek az újrafestésről!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 130

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a friss festés. A képen a 2020.07.06-os állapot. A sarokról a Bécsi út másik irányába menő zebra is kapott új festékréteget.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Nagy Márton!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél a bejelentéssel kapcsolatban, azonban a kialakult járványhelyzetre való tekintettel az illetékes nevében is további türelmedet szeretnénk kérni a prob
    ...
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A felújítás után a munkások levonultak. A zebra továbbra is majdnem láthatatlan.
    Azt hiszem ideje egy újraküldésnek.
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebra változatlan, de épp zajlik egy felújítás, így a lezárásakor talán a felfestés is a helyére kerül.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevétele alapján a Bécsi út - Kiscelli út csomópont útburkolati jeleit felmérjük, és idei fenntartási programunk keretein belül intézkedünk a szükséges felújításra.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére