Megoldott

rendszám nélküli zöld Peugeot

A III. kerület Bécsi út 298-cal szemben az út szélén...
Mivel autóval voltam, csak utcanézőképet tudok küldeni.
De nem hiszem, hogy azóta eltűnt, mert hónapok óta ott van.

Köszönöm a fáradozásukat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 298

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt onnan szinte minden rom. Vehetjük megoldottnak.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2 furgon ki van vonva a forgalomból, az utánfutó műszakija lejárt, illetve még 2, lejárt műszakis furgon (egy régi Citroen C15 és egy Kia Pregio) is rohad a közelben.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Áll egy ezüst 206 CC is rendszám nélkül, azon van figyelmeztetés. Meg sok egyéb.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ezért se jó kép nélkül. A zöld 206 CC egy tréleren áll.
  • III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Nissan Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére