Megoldásra vár

Megállni tilos tábla hiánya

Anonim Járókelő

Kérem helyezzenek ki megállni tilos táblát, mivel akadályozzák a megálló autók a busz haladását. Plusz előzni tilos elviekben :)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Ez egy fontos és jó lépés!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 60656-os számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk számára továbbított bejelentésére a Pünkösdfürdő utca kapcsán, a követk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére