Megoldásra vár

Gyalogos átkelőhely

Lekopott zebrafesték, a széleinél áll az esővíz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 30

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pünkösdfürdő út Madzsar József utca és Királyok útja közötti szakaszán több helyen nagyfelületű burkolatjavítás van előirányozva. A javítások után felmérjük az útburkolati jelek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Violet Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére