Megoldatlan

Szemetes utcaszakasz

A III. kerület Tímár utca és Pacsirtamező utca sarkán álló épület lakossága/fenntartója közfeladatát nem állatva folyamatosan szemetesen hagyja az előtte terülő járdát. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 25

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványára a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D5FE00.43134890]
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy a szeme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben említett járda tisztán tartása valóban az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének a kötelessége, amely kötelezettség teljes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét, igénytelenség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumiabroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére