Megoldatlan

Rozsdás oszlopok

A XIII. kerületben a gyönyörűen felújított Dráva utca egyik utolsó adóssága a szinte végig rozsdás oszlopok cseréje, de minimum festése. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 95

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    1 év
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt megoldatlannal nyugodtan le lehet zárni.
  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben az a szomorú, hogy egy ilyen alap, sőt minimum beavatkozás is az anyagi lehetőségektől függ, miközben újabb 150 milliárd megy el atlétikai stadionra....
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007794-004/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00060576

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007794-001/2020/
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00060576

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sok van ezekből a monstrumokból. 2. kerületbe is, csak ott még ennyi sincs már belőle.
  • Zala Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak a Dráván, hanem az egész Kárpát utcán hasonló látvány fogad, a járdák jó állapotban, végre az úttestet is felújították 3 éve, de úgy látszik ezt csak ne sikerül megoldani, igen lelombozó a ro...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Dráva utcában található rozsdás rácsos oszlopokat nem Társaságunk kezeli, hanem a BKV Zrt.

    A Társaságunk kezelésében lévő, forgalomirányító jelzőlámpákat tartó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán a következő úszó világbajnokságot várnunk kell, akkor lesz pénz.
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére