Megoldatlan

Elferdült tábla

A III. kerületben a Tímár utca 13-as szám alatt egy közlekedési tábla elferdült. Kérem az illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 13a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Promeneur Bálint visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Kérem, hogy a tárgyi bejelentést az illetékes Budapest Közút Zrt. felé szíveskedjenek továbbítani.

    Köszönettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Kerületi P
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére