Megoldott

eltömődött csatorna nyilások Margaréta utca és Kiss J. alt .utca

Jön a tavasz és a nagy esőzések. Azt már hallottam, hogy a budapesti csatornarendszer a XIX .sz.i igényekre van kiépítve. De azért a csatornanyílásokat igazán tisztíthatná valaki, mert így a hegyről lezúduló vizet semmi nem fogja meg és a Böszörményi úton a villamos helyett csónakok fognak járni.
Margaréta utca 9. előtt mindkét oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 55

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kulcsár Iván úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Jön a tavasz és a nagy esőzések. Azt már hallottam, hogy a budapesti csatornarendszer a XIX .sz.i igényekre van kiépítve. De azért a csatornanyílásokat igazán tisztíthatná valaki, mert így a hegyről lezúduló vizet semmi nem fogja meg és a Böszörményi úton a villamos helyett csónakok fognak járni."-ról "Jön a tavasz és a nag...

  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Margaréta utca 9. előtt mindkét oldalon
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel
    ...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek teljesen más víznyelők nem? Ha igen, ezeket a víznyelőket nem fogják tudni megtalálni, mivel semmi nem látszik a környezetükből.
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    ezeket ugyan nem, mi lenne,ha kijönnének a helyszínre és nem az irodából hazudoznának
  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kulcsár Iván Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jagelló út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Orbánhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt csatornafedél a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Törökbálinti út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére