Megoldott

Leesett KRESZ-tábla

Kérem, helyezzék vissza a képen látható KRESZ-táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 183

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották, nagyszerű!
    Mehet a megoldottak közé.
  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére