Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Borbála!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Várjuk visszajelzésed!
    Köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Korsós Borbála visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés nevét "Tabla"-ról "Tábla"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ő lesz az.
  • Korsós Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Képet nem tudok készíteni, azonban a felüljárónál van. Vermezo utca és a varfok utca sarkanal a villamos alagút felett a déli felőli oldalon. Nem látszik, hogy leeshetett-e valahonnan. Csak ott hever.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed, csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel i...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére