Megoldott

Fő úton, megállóban rendszám nélkül

Jelzett helyen Opel Astra frsz nélkül a megállóban... ez komoly? Újpesten ez nem érdekel senkit?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Budapest

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélküli járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Klára utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    3db autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tábor utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére