Megoldott

Graffitis villanyoszlopok a Pillango parkban

Kerem sziveskedjenek a kepen lathato graffitit es nehany mas oszlopon lathato graffitit lemosni.
Elcsufitjak sajnos az egyebkent szepen rendezett parkot.
Koszonom szepen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó park 8a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.02.18.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére