Megoldott

Megrongált utcanévtábla

A Csörszárok utca legelején, a Háromszéki utca kereszteződésében mind a két utcanévtáblát megrongálták ismeretlenek.
Kérem, hogy a táblákat takarítsák le.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították a táblákat.
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Ezúton kívánom tájékoztatni a társaságunk felé továbbított lakossági bejelentésekről:
    - A Margó Tivadar utcai bicikliút (Baross utca és Kinizsi Pál utca között) mentén ta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Darázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gazdag Tímea
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Kölcsey utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Lőrinci temető (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zajvédőfal teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút
    Szélső utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére